Connect with us

Jak szybko schudnąć z bioder

Jak szybko schudnąć z bioder

Ujędrnianie

Jak szybko schudnąć z bioder

Wiele osób przechodzi na dietę by pozbyć się tłuszczu jedynie z wybranej partii ciała, chcą mieć płaski brzuch, szczupłe biodra czy pozbyć się boczków. Często stosują diety, które obiecują utratę tłuszczu z brzucha lub bioder w tydzień. Niestety podczas odchudzania nie mamy wpływu na to gdzie tracimy tłuszcz, a proces chudnięcia jest często nierównomierny. Nie jest możliwe wybiórcze redukowanie tkanki tłuszczowej np. z bioder. Ćwiczenia fizyczne mogą poprawić wygląd danej partii ciała poprzez ujędrnienie i wzmocnienie mięśni. Pamiętaj jednak, że jeżeli twoja dieta jest wysokokaloryczna nie uzyskasz oczekiwanych rezultatów. Ćwiczenia siłowe spowodują, że rozbudujesz mięśnie, na których się skupisz przez co nie wysmuklisz danej partii ciała. Jak możemy temu zapobiec?

  1. Zdrowa dieta – aby schudnąć, musisz dostarczać wszystkich niezbędnych składników o obniżonej wartości kalorycznej. Zrezygnuj ze słodyczy oraz fast foodów, unikaj smażonych potraw, wybieraj pełnowartościowe węglowodany, chude białko i zdrowe tłuszcze. Nie zapominaj o piciu odpowiedniej ilości wody, najlepiej niegazowanej. Wybieraj produkty przyspieszające przemianę materii. Dostarczaj produkty o niskim indeksie glikemicznym oraz o dużej zawartości błonnika.
  2. Ćwiczenia fizyczne – ćwiczenia fizyczne w połączeniu z odpowiednią niskokaloryczną dietą pomogą pozbyć się niechcianego tłuszczyku. Proces odchudzania jest często nierównomierny, dlatego nie przejmuj się jeżeli zamiast bioder chudną ramiona, widocznie potrzebujesz więcej czasu aby twój organizm pozbył się tłuszczu z miejsc, które są dla ciebie najistotniejsze. Najważniejsze aby treningi były regularne i intensywne. Zacznij od roweru, biegania lub pływania i powoli włączaj ćwiczenia siłowe. Jestem pewna, że efekty pojawią się bardzo szybko.
  3. Pielęgnacja – istnieje wiele kosmetyków, które mogą ujędrnić skórę bioder, poprawi to ich wygląd i pomoże pozbyć się cellulitu. Jeżeli mamy możliwość warto wybrać się na serie masaży ujędrniających.

Zrzucenie niechcianego tłuszczyku z wybranej partii ciała jest niezależne od nas, jest to jednak możliwe należy stosować zdrową dietę, zrezygnować ze słodyczy, fast foodów, a przede wszystkim ćwiczyć. Jeżeli tracimy kilogramy w innych częściach ciała nie powinniśmy się zniechęcać, a uzbroić w cierpliwość. Możesz mieć szczupłe biodra i czuć się atrakcyjnie.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

More in Ujędrnianie

To Top